Overzicht competitie wedstrijden
Niveau 3
Zondag 1 oktober: 11u00
G-FC Grasduikers – F.C.E Meetjesland
Zondag 22 oktober: 10u30
K.V. Cercle Melle – G-FC Grasduikers
Zondag 12 November: 14u00
G-FC Grasduikers – S.V Sottegem
Zondag 10 december: 10u00
K.V. Eendracht Aalter A – G-FC Grasduikers
Zaterdag 20 januari: 14u00
F.C.E Meetjesland – G-FC Grasduikers
Zondag 4 februari: 14u00
G-FC Grasduikers – K.V. Cercle Melle
Zondag 3 maart: 10u30
S.V Sottegem A – G-FC Grasduikers
Zondag 14 april: 14u00
G-FC Grasduikers – K.V. Eendracht Aalter A
Niveau 4
Zondag 1 oktober: 14:00
G-FC Grasduikers – K.V.V Hou Ende Trou Zwijnaarde
Zondag 22 oktober: 10u30
SK-Munkzwalm – G-FC Grasduikers
Zondag 29 oktober: 14:00
G-FC Grasduikers – K.V.V Hou Ende Trou Zwijnaarde
Zondag 12 november: 14u00
G-FC Grasduikers – S.V Sottegem B
Zondag 3 december: 10u00
Kluisbergen Sportief – G-FC Grasduikers
Zondag 10 december: 14u00
G-FC Grasduikers – K.F.C Sparta Petegem B
Zondag 17 december: 12u15
S.C. Eendracht Aalst B – G-FC Grasduikers
Zondag 21 januari: 12u00
Kester-Gooik B – G-FC Grasduikers
Zondag 4 februari: 14u00
G-FC Grasduikers – S.K Munkzwalm
Zondag 18 februari: 11:00
K.V.V Hou Ende Trou Zwijnaarde – G-FC Grasduikers
Zondag 3 maart: 10u30
S.V Sottegem B – G-FC Grasduikers
Zondag 17 maart: 14u00
G-FC Grasduikers – Kluisbergen Sportief
Zondag 24 maart: 14u00
G-FC Grasduikers – S.C. Eendracht Aalst B
Zaterdag 13 April: 17u30
K.F.C. Sparta Petegem B – G-FC Grasduikers
Teens
Zondag 1 oktober: 15u00
G-FC Grasduikers – KVV Laarne-Kalken A
Zondag 15 oktober: 10u
K.V.V.E Massemen A – G-FC Grasduikers
Zondag 26 november: 11u30
Jong Sg Dendermonde B – G-FC Grasduikers
Zondag 10 december: 10u00
K.V.C De toekomst Borsbeke – G-FC Grasduikers
Zondag 21 januari: 10u00
KVV Laarne-Kalken A – G-FC Grasduikers
Zondag 4 februari: 15u00
G-FC Grasduikers – K.V.V.E. Massemen A
Zondag 3 maart: 14u30
Jago – G-FC Grasduikers
Zondag 17 maart: 15u00
G-FC Grasduikers – Jong Sg Dendermonde B
Zondag 14 april: 15u00
G-FC Grasduikers – K.V.C De Toek. Borsbeke
Kids
Zondag 1 oktober: 14u00
G-FC Grasduikers – KVV Laarne-Kalken B
Zondag 15 oktober: 11u00
K.V.V.E. Massemen B – G-FC Grasduikers
Zondag 12 november: 14u00
G-FC Grasduikers – Vk Jong Geraardsbergen
Zondag 26 november: 9u30
Jong Sg Dendermonde C – G-FC Grasduikers
Zondag 10 december: 14u00
G-FC Grasduikers – K.F.C Sparta Petegem D
Zondag 17 december: 10u00
K.V. Eendracht Aalter B – G-FC Grasduikers
Zondag 21 januari : 10u00
KVV Laarne-Kalken B – G-FC Grasduikers
Zondag 4 februari: 14u00
G-FC Grasduikers – K.V.V.E. Massemen B
Zondag 3 maart: 14u00
Vk Jong Geraardsbergen – G-FC Grasduikers
zondag 17 maart: 14u00
G-FC Grasduikers – Jong SG Dendermonde
Zondag 24 maart: 14u00
G-FC Grasduikers – K.V. Eendracht Aalter
Zaterdag 13 april: 17u30
K.F.C Sparta Petegem – G-FC Grasduikers